Menu

TAKE AWAY

 

Vegetariánska Gyoza s jemnou japonskou teriyaki omáčkou so šitake hríbmi, s jarnou cibuľkou a praženým sezamom (250 g)  4.90, - €

 

Mäsová gyoza so sweet chilli omáčkou, jarnou cibuľkou a praženým sezamom (250 g ) 4.90, -  €

Kajenské kuracie kridelka s ľadovým šalátom, zelerovou stopkou a s dipom z modrého syra ( 500g ) 6.90, - €


Kuracia Tom - Yum,  thajská pikantná polievka s kuracím mäsom a kokosovým mliekom 3.90,- €

 

Krevetová Tom - Yum,  thajská pikantná polievka s kokosovým mliekom, sklenenými rezancami a krevetami 3.90,- €

 

 

Edamame japonské sójové lusky solené s morskou soľou ( 200 g ) 2.90, - €

Edamame sú nezrelé sójové bôby ešte v struku. Sú vynikajúcim zdrojom antioxidantov a izoflavínov. Obsahujú množstvo bielkovín a znižujú riziko vzniku koronárneho ochorenia srdca (CHD).

 

 

Kimchi šalát ( 200g ) 2.90, - €

Kimchi má pozitívne účinky na kardiovaskulárny systém a na tráviaci trakt. Množstvo antioxidantovsa prejavuje v boji proti rakovine, cukrovke, obezite, atopickej dermatitíde i žalúdočným vredom. Flavonoidy a probiotiká, pomáhajú v boji proti starnutiu, udržať telu správnu hladinu cholesterolu a posilňujú imunitný systém.

 


Studený domáci čaj  (3 druhy) -  japonský,  ajurvédsky čaj, čaj šamanov (500ml) 1.10, - €

Ajurvédsky čaj s tulsi (posvätná bazalka) - tulsi, zelený rooibos, zázvor, škorica, vervain, harmanček, levanduľa, ruža, pr. vôňa Tulsi je v hinduizme symbolom božej milosti a požehnaním pre dom. Tradícia hovorí, že je jedným z elixírov, ktorý pomáha predĺžiť ľudský život. 

Čaj šamanov - zelené maté,škorica, zázvor, kardamon, klinčeky, fenikel, aníz. Okrem kofeínu obsahuje viac ako 20 aminokyselín, vitamíny B1, B2, C. Zastúpené sú minerálne látky ako mangán, magnézium, vápnik, železo, fosfor. Maté pôsobí zároveň močopudne, podporuje trávenie, napomáha pri odbúravaní tukovej vrstvy v tele.

RoTorta - kúsok s raw torty :) 

Predstavujeme Vám ponuku sviežich raw tortičiek, plných kvalitného ovocia, orechov a zdravých tukov. Všetky naše torty sú bezlepkové, bezlaktózové, bez pridanej chémie a konzervantov, sladené iba ovocím a prírodnými sladidlami ako je agáve.